O nas

Agata Lewkowicz
działaczka społeczna, aktywistka, prezeska
Pasje: skoki spadochronowe, jazda samochodem, piśmiennictwo wczesnochrześcijańskie. Lubi teatr, świetnie tańczy. Działaczka społeczna z bogatym doświadczeniem w organizacjach miejskich i regionalnych. Autorka projektów społecznych i kulturalnych, realizowanych w samorządach oraz instytucjach województwa łódzkiego. Trenerka z rekomendacją Towarzystwa Antydyskryminacyjnego. Prezes Zarządu Fundacji „Dwie Agaty” jako jedna z dwóch Agat. Odpowiada za finanse. Pracowita, zorganizowana, lubi ludzi, nie umie się chwalić. Matka trójki dzieci.

Agata Staszewska
twórczyni gier, pisarka, poetka
Pasje: książki i malarstwo. Muzyczna miłość: Kayhan Kalhor.  Przewodnicząca Rady Programowej Fundacji „Dwie Agaty” jako jedna z dwóch Agat. Za najistotniejszą uważa edukację elementarną, poczynając od  opracowania koncepcji, a kończąc na realizacji programu. Projektantka gier i kart edukacyjnych. Matka dwójki dzieci.

Paweł Lewkowicz
ekonomista, trener
Pasje: fotografia i podróże. Przenikliwy i asertywny. Świetnie umie stawiać granice. Osobnik rodzinny o niezwykle analitycznym umyśle. Jako domator praktykujący budżet domowy prowadzi w Exelu. Trener z zakresu ekonomii i finansów. Członek Zarządu Fundacji „Dwie Agaty” odpowiedzialny za logistykę i realizację zamówień.

Katarzyna Samosiej
malarka, ilustratorka, scenografka, twórczyni gier
Pasja: malarstwo. Szyje, maluje, rysuje. Projektuje scenografie, książki, mapy, zabawki oraz gry i karty edukacyjne. Jako arteterapeutka tworzy – i realizuje – programy edukacji plastycznej. Wielbicielka spokojnych miejsc nad morzem, obowiązkowo z wiejącym wiatrem i beztrosko igrającymi morskimi falami. W przypadku braku morza twórczo wykorzystuje wannę w domowej łazience. Matka dwójki dzieci.