M jak Madame

Najwyższy czas na trochę więcej informacji o naszym sponsorze – łódzkiej firmie Madame. Wrażliwość na piękno i potrzeba społecznego działania sprawiła, że marka zdecydowała się wesprzeć naszą Fundację. Na konto bankowe “Dwóch Agat” wpłynie złotówka od każdej sukienki sprzedanej w sklepie internetowym.

Marka powstała trzydzieści lat temu w Łodzi. Konstruują i szyją na miejscu. Siedziba firmy mieści się w stuletnim letnim domu, należącym do rodziny. Autorem kolekcji Madame jest znakomity projektant Mariusz Szarek, absolwent łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych.

W firmie specjalną wagę przykłada się do tego, aby dzianiny, z których szyte są ubrania, posiadały stosowne certyfikaty i spełniały rygorystyczne wymogi jakościowe oraz ekologiczne. Szlachetne tkaniny z mieszanek lnu i wysokogatunkowej wiskozy zapewniają szyk i komfort. Niedawno, z myślą o wygodzie klientek, które nie mają czasu na chodzenie po centrach handlowych, zaczął działać sklep internetowy, do którego odwiedzin szczerze namawiamy 🙂

Znana wokalistka Iza Połońska w sukienkach projektu Mariusza Szarka z jesiennej kolekcji Madame