Mamy sponsora

Z radością i dumą informujemy, że zgłosiła się do nas łódzka spółka modowa i zaproponowała współpracę. Złotówka ze sprzedaży każdej sukienki firmy Madame w ich sklepie internetowym trafi na konto naszej fundacji.

My mamy sponsora, a sponsor ma urodziny. Trzydzieści lat obecności na rynku to nie byle co, choć dla kobiety to żaden wiek.

Nie wiedziałam nic o tej branży – przyznaje Barbara Tomaszewska-Gorajec, założycielka firmy Madame. – Chciałam nosić ładne sukienki i dobrze wyglądać, a w sklepach nie mogłam znaleźć dla siebie nic odpowiedniego. Właścicielka firmy, absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomicznej we Wrocławiu i podyplomowych studiów na Uniwersytecie Łódzkim stworzyła wokół siebie krąg ludzi z pasją, dla których praca to nie tylko zarabianie pieniędzy, ale przede wszystkim sposób na życie. Od trzydziestu lat funkcjonują zgodnie z rytmem kolekcji – tworzenie projektów, wybór tkanin i dzianin, konstruowanie wzorów, szycie prototypów, prezentacja kolekcji na targach i jej sprzedaż.

Z okazji Urodzin Madame życzymy następnych owocnych – co najmniej – trzydziestu lat na modowym rynku, a sobie – samolubnie – takiego stażu, jaki ma na koncie Madame.